• Головна

Управління водними ресурсами з Zenner

ZENNER пропонує Вашій компанії повний асортимент квартирних, будинкових, промислових та іригаційних лічильників води. Таким чином Ви можете вирішити всі завдання вимірювання в постачанні та розподілі питної води, сільському господарстві чи промисловості.

Комунальна галузь стикається з новими проблемами - через зростаючий попит на енергію, законодавчі норми та дефіцит ресурсів. Завдяки розумним рішенням від ZENNER Ваша компанія поєднуватиме стабільність та прибутковість у майбутньому. Оскільки інтеграція цифрових технологій у вашу інфраструктуру робить існуючі процеси набагато ефективнішими. Завдяки ZENNER Ви, як постачальник води, економите ресурси, економите енергію та ведете бізнес більш успішно.

Завдяки розумним рішенням від ZENNER Ви також можете сьогодні використовувати нові можливості технології IoT (інтернет речей). Інноваційні системи дистанційної передачі даних від ZENNER забезпечують автоматичне зчитування та моніторинг лічильників води. Вони виявляють несправності та витоки на ранній стадії. Вони пропонують Вашій компанії безліч можливостей для підвищення ефективності процесів, зменшення витрат та розвитку нових послуг.

ZENNER пропонує вам все з одного джерела: точні технології вимірювання, інноваційні системні технології, серверні системи, відповідні програмні рішення та мережеві технології. Поговоріть із ZENNER зараз про своє рішення для управління водними ресурсами.

Ваші переваги з ZENNER:

  • Точний облік споживання
  • Безпечний і безпомилковий запис і передача даних
  • Аналіз даних про фактичне споживання і складання прогнозів
  • Моніторинг споживання
  • Запобігання мережевих втрат за допомогою інтелектуальних функцій, таких як виявлення витоків або розривів труб

Представник ZENNER в Україні

ТОВ "Фільтрон"
Торговий відділ та адреса складів
02088, м. Київ, Бортничі,
вул. Промислова, 2
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контакти
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Підписка
Отримуйте тільки корисні статті!